444 7 801

Gebze Teknik Üniversitesi Servisleri

Sevgili Öğrencilerimiz,

Geçmiş yıllardaki 19 yıllık üniversite öğrenci taşımacılığı tecrübemizi bu yılda Gebze Teknik Üniversitesine taşımış bulunmaktayız.

Siz değerli öğrencilerimize İstanbul ve Kocaeli’nin tüm semtlerinden ders programınıza uygun saatlerde servis araçları organize ederek sizler için üniversite ve eviniz arasında güvenli, konforlu bir seyahat süreci planlamaktayız.

Servis saatlerimiz ve ring servislerimiz kayıtlar sonrası ders programlarına göre belirlenmektedir.
  • Tüm semtlerden servis imkânı
  • Taksitli ödeme seçenekleri
  • Konforlu ve lüks araçlarla seyahat olanakları
  • Güler yüzlü hizmet ve geçmiş yılların kazandırdığı güzergâh planlama tecrübesi
  • Üniversite kampüs binası içerisinde irtibat ofisi
  • Kampüs içerisinde hareket ve kampüs içerisine giriş/çıkış olanakları

Detaylı bilgi için
444 7 801 ve 0507 202 88 88

Whatsapp Destek Hattı
0507 202 88 88

Gebze Teknik Üniversitesi Öğrenci Servisimize kayıt olmak için tıklayınız.

1.BÖLGE

KADIKÖY
MODA
HASANPAŞA
ALTIYOL
ZİVERBEY
KUYUBAŞI
KIZILTOPRAK
2.BÖLGE

KOZYATAĞI
ATATÜRK CAD.
İNÖNÜ CAD.
SAHRAYICEDİD
3.BÖLGE

GÖZTEPE
ERENKÖY
SUADİYE
BOSTANCI
BAĞDAT CAD.
4.BÖLGE

İÇERENKÖY
FINDIKLI
KAYIŞDAĞI
İNÖNÜ MAH.
FERHATPAŞA
YENİ ÇAMLICA
5.BÖLGE

ATAŞEHİR
K.BAKKALKÖY
ATATÜRK MAH.
TÜRKİŞ BLOKLARI
ACARLAR
6.BÖLGE

ÜSKÜDAR
SELİMİYE
ZEYNEP KAMİL
BAĞLARBAŞI
ACIBADEM
KOŞUYOLU
7.BÖLGE

BEYLERBEYİ
KİRAZLITEPE
ÇENGELKÖY
NATOYOLU
VANİKÖY
ÇAMLICA
8.BÖLGE

KANDİLLİ
KÜÇÜKSU
YENİ MAH.
HEKİMBAŞI
K. KARABEKİR
TALİMHANE
9.BÖLGE

AKBABA KÖYÜ
BEYKOZ
PAŞABAHÇE
KAVACIK
ANADOLUHİSARI
KANLICA
10.BÖLGE

ÜMRANİYE
ÇAKMAK
SANTRAL
TAVUKÇUYOLU
ŞERİFALİ
ATAKENT
NAMAZGAH
11.BÖLGE

BULGURLU
ESATPAŞA
ÜNALAN
ÖRNEK MAH.
MUSTAFA KEMAL
SOYAK
YENİSAHRA
12.BÖLGE

TEPEÜSTÜ
BİRLİK MAH.
IHLAMURKUYU
DUDULLU
ÇEKMEKÖY
13.BÖLGE

TAŞDELEN
YENİDOĞAN
SARIGAZİ
SAMADIRA
SULTANBEYLİ
14.BÖLGE

BOSTANCI
ALTINTEPE
KÜÇÜKYALI
MALTEPE
70 EVLER
15.BÖLGE

AYDINEVLER
BAŞIBÜYÜK
ZÜMRÜTEVLER
GÜLSUYU
ESENKENT
16.BÖLGE

CEVİZLİ
ATALAR
ESENTEPE
KARTAL
ÇAVUŞOĞLU MH.
17.BÖLGE

TOPSELVİ
SAPANBAĞLARI
YUNUS
PENDİK
AYDINLI YOLU
ALT KAYNARCA
18.BÖLGE

SOĞANLIK
UĞURMUMCU
YAKACIK
VELİBABA
19.BÖLGE

KURTKÖY
KİPTAŞ
UYDUKENT
ŞEYHLİ MAH.
VİAPORT
20.BÖLGE

KURFALI
TAŞLIBAYIR
GÜLLÜBAĞLAR
ÜST KAYNARCA
KAVAKPINAR
21.BÖLGE

GİZLİBAHÇE
AYDINLI KÖYÜ
GÜZELYALI
ESENYALI
TUZLA
ŞİFA MAH.
22.BÖLGE

BAYRAMOĞLU
DARICA
G.CENTER
ESKİHİSAR
23.BÖLGE

ÇAYIROVA
YENİMAHALLE
GEBZE
24.BÖLGE

KOŞUYOLU KP
ACIBADEM KP
GÖZTEPE KP
UZUNÇAYIR
OPTİMUM
KOZYATAĞI
BOSTANCI KP
25.BÖLGE

KÜÇÜKYALI E5
MALTEPE E5
GÜLSUYU E5
CEVİZLİ E5
KARTAL E5
PENDİK E5
KAYNARCA E5
26.BÖLGE

KAYNARCA E5
GÜZELYALI E5
İÇMELER E5
MCDONALS E5
G.CENTER E5
27.BÖLGE

MERKEZ VALİLİK ÖNÜNDEN KALKIŞ/VARIŞ