444 7 801

Sakarya Üniversitesi Servisleri

  • Bilgili Turizm olarak Avrupa yakası ve Anadolu yakasının her semtinden servis hizmeti vermekteyiz.
  • Öğrencilerimiz güvenli bir şekilde sabah evlerinden alınıp, akşam evlerine ulaştırılır.
  • Ayrıca okula giderken Anadolu yakasından ve Avrupa yakasından 2 farklı saatte (07:00 - 10:00) servis imkanlarımız bulunmaktadır.
  • Okul dönüşlerimizde ise ücretsiz 3 farklı ara servisimiz saatlerimiz (12:00-13:00-15:00) bulunmaktadır.
  • Okul boyunca fiyatlarımızda herhangi bir zam uygulanmamaktadır.
  • Bütünlemeler, ek sınavlar ücretsizdir.

SERVİS SAATLERİMİZ

1.ÖĞRETİM GİRİŞLERİ: 08:00 / 09:00 / 12:00
1.ÖĞRETİM ÇIKIŞLARI: 13:00 / 15:00 / 17:00
2.ÖĞRETİM GİRİŞLERİ: 16:00 / 17:00
2.ÖĞRETİM ÇIKIŞLARI: 20:00 / 22:00

Sakarya Üniversitesi Öğrenci Servisimize kayıt olmak için tıklayınız.

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ANADOLU YAKASI GÜZERGAHI

1.BÖLGE

KADIKÖY
MODA
HASANPAŞA
ALTIYOL
ZİVERBEY
KUYUBAŞI
KIZILTOPRAK
2.BÖLGE

KOZYATAĞI
ATATÜRK CAD.
İNÖNÜ CAD.
SAHRAYICEDİD
3.BÖLGE

GÖZTEPE
ERENKÖY
SUADİYE
BOSTANCI
BAĞDAT CAD.
4.BÖLGE

İÇERENKÖY
FINDIKLI
KAYIŞDAĞI
İNÖNÜ MAH.
FERHATPAŞA
YENİ ÇAMLICA
5.BÖLGE

ATAŞEHİR
K.BAKKALKÖY
ATATÜRK MAH.
TÜRKİŞ BLOKLARI
ACARLAR
6.BÖLGE

ÜSKÜDAR
SELİMİYE
ZEYNEP KAMİL
BAĞLARBAŞI
ACIBADEM
KOŞUYOLU
7.BÖLGE

BEYLERBEYİ
KİRAZLITEPE
ÇENGELKÖY
NATOYOLU
VANİKÖY
ÇAMLICA
8.BÖLGE

KANDİLLİ
KÜÇÜKSU
YENİ MAH.
HEKİMBAŞI
K. KARABEKİR
TALİMHANE
9.BÖLGE

AKBABA KÖYÜ
BEYKOZ
PAŞABAHÇE
KAVACIK
ANADOLUHİSARI
KANLICA
10.BÖLGE

ÜMRANİYE
ÇAKMAK
SANTRAL
TAVUKÇUYOLU
ŞERİFALİ
ATAKENT
NAMAZGAH
11.BÖLGE

BULGURLU
ESATPAŞA
ÜNALAN
ÖRNEK MAH.
MUSTAFA KEMAL
SOYAK
YENİSAHRA
12.BÖLGE

TEPEÜSTÜ
BİRLİK MAH.
IHLAMURKUYU
DUDULLU
ÇEKMEKÖY
13.BÖLGE

TAŞDELEN
YENİDOĞAN
SARIGAZİ
SAMADIRA
SULTANBEYLİ
14.BÖLGE

BOSTANCI
ALTINTEPE
KÜÇÜKYALI
MALTEPE
70 EVLER
15.BÖLGE

AYDINEVLER
BAŞIBÜYÜK
ZÜMRÜTEVLER
GÜLSUYU
ESENKENT
16.BÖLGE

CEVİZLİ
ATALAR
ESENTEPE
KARTAL
ÇAVUŞOĞLU MH.
17.BÖLGE

TOPSELVİ
SAPANBAĞLARI
YUNUS
PENDİK
AYDINLI YOLU
ALT KAYNARCA
18.BÖLGE

SOĞANLIK
UĞURMUMCU
YAKACIK
VELİBABA
19.BÖLGE

KURTKÖY
KİPTAŞ
UYDUKENT
ŞEYHLİ MAH.
VİAPORT
20.BÖLGE

KURFALI
TAŞLIBAYIR
GÜLLÜBAĞLAR
ÜST KAYNARCA
KAVAKPINAR
21.BÖLGE

GİZLİBAHÇE
AYDINLI KÖYÜ
GÜZELYALI
ESENYALI
TUZLA
ŞİFA MAH.
22.BÖLGE

BAYRAMOĞLU
DARICA
G.CENTER
ESKİHİSAR
23.BÖLGE

ÇAYIROVA
YENİMAHALLE
GEBZE
24.BÖLGE

KOŞUYOLU KP
ACIBADEM KP
GÖZTEPE KP
UZUNÇAYIR
OPTİMUM
KOZYATAĞI
BOSTANCI KP
25.BÖLGE

KÜÇÜKYALI E5
MALTEPE E5
GÜLSUYU E5
CEVİZLİ E5
KARTAL E5
PENDİK E5
KAYNARCA E5
26.BÖLGE

KAYNARCA E5
GÜZELYALI E5
İÇMELER E5
MCDONALS E5
G.CENTER E5

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ AVRUPA YAKASI GÜZERGAHI

1.BÖLGE

AVCILAR
CENNET
FİRUZKÖY
SEFAKÖY
BEŞYOL
BEYLİKDÜZÜ
ESENYURT
2.BÖLGE

BAĞCILAR
GÜNEŞLİ
GÜNGÖREN
SULTANGAZİ
ARNAVUTKÖY
K.ÇEKMECE
B.ÇEKMECE
3.BÖLGE

BAHÇELİEVLER
ŞİRİNEVLER
KOCASİNAN
TOZKOPARAN
YENİBOSNA
CEVİZLİBAĞ
ZEYTİNBURNU
4.BÖLGE

BAKIRKÖY
ATAKÖY
YEŞİLKÖY
İNCİRLİ
FLORYA
MERTER
YEŞİLYURT
5.BÖLGE

BAŞAKŞEHİR
KAYAŞEHİR
İKİTELLİ
HALKALI
OLİMPİYAT
HABİBLER
SULTANGAZİ
6.BÖLGE

BEŞİKTAŞ
YILDIZ
FULYA
IHLAMUR
PANGAALTI
ZİNCİRLİKUYU
MECİDİYEKÖY
7.BÖLGE

BEYOĞLU
TAKSİM
KASIMPAŞA
DOLAPDERE
KULAKSIZ
GAYRETTEPE
LEVENT
8.BÖLGE

ORTAKÖY
ULUS
ETİLER
BEBEK
AKMERKEZ
YENİKÖY
BALTALİMANI
9.BÖLGE

BAYRAMPAŞA
KARTALTEPE
BEŞYÜZEVLER
ATIŞALANI
YÜZYIL
ESENLER
OTOGAR
10.BÖLGE

EYÜP
RAMİ
KÜÇÜKKÖY
HASKÖY
YILDIZTABYA
YEŞİLPINAR
KARAYOLLARI
11.BÖLGE

FATİH
ŞEHREMİNİ
FINDIKZADE
YEDİKULE
K.M.PAŞA
VEZNECİLER
TOPKAPI
12.BÖLGE

KAĞITHANE
GÖKTÜRK
KEMERBURGAZ
BAŞAK KONUT.
NURTEPE
GAZİOSMANPAŞA
GAZİ MAH.
13.BÖLGE

SARIYER
ARMUTLU
MASLAK
AYAZAĞA
İSTİNYE
FERİTPAŞA
PINAR MAH.
14.BÖLGE

ŞİŞLİ
FERİKÖY
KURTULUŞ
OSMANBEY
NİŞANTAŞI
ÇAĞLAYAN
OKMEYDANI
15.BÖLGE

AKSARAY
KARAKÖY
TOPHANE
ŞİŞHANE
SİRKECİ
EMİNÖNÜ
KUMKAPI
16.BÖLGE

GÜLTEPE
ÇELİKTEPE
SANAYİ MAH.
F.S.M MAH.
AVRUPA KONUT.
ARICILAR
4.LEVENT